росіяни масово використали фосфорні бомби у Бахмуті (ВІДЕО)
Бахмут у вогні
Вчора, 5 травня, Росія почала закидувати Бахмут фосфорними та запалювальними боєприпасами. Про це повідомили Сили спецоперацій в коменарі УП.
"Ворог використав фосфорні й запалювальні боєприпаси в Бахмуті, намагаючись стерти місто з лиця землі.
Проте воїни ССО та інших підрозділів Сил оборони продовжують мужньо боронити місто. І в цих умовах ми продовжуємо нищити ворога", - заявили представники ССО.
Читайте також: глава «Вагнера» влаштував істерику на фоні трупів своїх солдат (ВІДЕО 18+).
Вчора вдень 5 травня засновник «ПВК Вагнер» Євгеній Пригожин у листі до керівництва Міноборони РФ заявив, що виведе найманців ПВК «Вагнер» з Бахмута з 10 травня «зализувати рани»
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі