росіяни можуть застосувати ракетні удари по об'єктах логістики, щоб зірвати контрнаступ - ГУ МОУ

Окупанти подібні спроби робили на початку повномасштабного вторгнення

Фото ілюстративне з відкритих джерел

Порівняно із зимовим періодом російські військові змінюють тактику ракетних ударів, а в найближчий час можуть почати застосовувати їх задля спроби зірвати український контрнаступ.

Про це повідомив представник Головного управлінні розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов, інформує «УНІАН».

За його словами, росіяни можуть почати завдавати ударів по об'єктах логістики.

«Якщо говорити про тактику ракетного терору, порівняно із зимовим періодом ми бачимо зміну цієї тактики. Тому що перший етап провалився. »Енергетичний бліцкриг« ракетний зазнав абсолютного фіаско. Витративши для себе критичну частину ракетного потенціалу, ворог не досягнув бажаного результату. Так, сьогодні тактика змінюється, і... завдання будуть інші - це значною мірою не об'єкти енергетичної інфраструктури, а, наприклад, все, що стосується логістики, підготовки військових цілей в контексті спроб зірвати українські наступальні дії»,  сказав він.

Також Юсов додав, що окупанти подібні спроби робили на першому етапі повномасштабного вторгнення. «Якщо ми говоримо про зимовий період, то заявлялись військові цілі, але цілями були саме мирні об'єкти, об'єкти цивільної та енергетичної інфраструктури. Сьогодні тактика буде інша»,  підкреслив він.

Читайте також: російські військові можуть готувати масований удар по Одесі.

Також він зазначив, що відновити ракетний потенціал за кількістю і за якістю, який був витрачений окупантами в період повномасштабного вторгнення, рф не зможе. Не вдасться їй це зробити навіть, якщо держава-агресор буде тримати паузу до вересня. Водночас Юсов впевнений, що до вересня тримати паузу російські окупанти не будуть.

varta1.com.ua: Новини

Ксенія Бурченко