Росіяни намагаються видати мешканців окупованої території за військовополонених

Обережно, фейк!

На одному з сепаратистсько-рашистських інформаційних ресурсів з’явилася публікація  про начебто полонених українських військових, які, буцімто, здалися в полон, щоб не «погибать за амбиции Зеленского» (мовою оригіналу). Про це повідомили у Борівській селищній раді.

На фото у цій публікації борівчани побачили документи одного з мешканців нашої громади Максима Романченка.

Максим не перебуває на військовій службі в ЗСУ і на момент окупації знаходився у рідному селі та працював на одному з місцевих сільгосппідприємств. Відомо, що окупанти приходили до нього і кудись вивозили, але через три дні після цього хлопець повернувся додому.

Росіянам доводиться вигадувати уявних українських військових, які начебто самі здаються у полон, задля посилення свого наративу про уявну перевагу російських окупаційних сил над Збройними Силами України.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
  4. Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
  5. За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. Синоптики оголосили штормове попередження: сьогодні й завтра у Львові густий туман, налипання снігу й ожеледиця
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим