Росіяни намагаються відмовити Польщу приймати біженців з України
Для цього викоистовують дезінформацію
![](/uploads/media/37/fe/37fed059b9ef7ee6a74374df4708615c_w960.jpg)
Дезінформація назавжди увійшла до репертуару інструментів, з допомогою яких росіяни хочуть впливати на інші країни. Про це сказав Станіслав Жарин, речник координатора міністра спеціальних служб у п’ятничному «Nasz Dziennik».
«Росіяни намагаються переконати поляків, що приймати біженців з України надзвичайно дорого для нашої країни, і, водночас, породжує багато проблем, що робить всю операцію вкрай безглуздою, а також небезпечною, тому що ми не знаємо, кого приймаємо та хто буде жити в безпосередній близькості. Ми також відзначаємо звернення до українців і воно майже ідентичне. Росія намагається переконати українців, що наша країна дуже небезпечна для іноземців", — зазначив Жарин.
"Очевидно, що польсько-українське зближення зачіпає російські інтереси і тому намагається розділити обидва народи. Ці спроби можна помітити на політичному та соціальному рівні, а також у наших повсякденних міжособистісних стосунках. Такі дії зараз набагато чіткіші, ніж інші взято проти Польщі», — підкреслив він.
«Ми також помічаємо, що російська пропаганда пильно і дуже уважно стежить за поточними подіями в нашій країні. І практично щодня вона намагається адаптувати своє повідомлення до того, що зараз є в ЗМІ», — додав Жарин.
Нагадаємо, Лукашенко заявив, що білорусь не має жодного бажання бомбардувати Україну.
![](/uploads/media/ec/d1/ecd1eb3a5bbe998c366ed38333bdab93_w640.jpg)
Майже по всій Україні знову оголошена повітряна тривога
Вшосте за день
![](/uploads/media/4e/a4/4ea4c6f18d67111c4384c977f6c669f1_w640.jpg)
Могила Тараса Шевченка перебуває під загрозою
Ніхто не знає, як зберегти та укріпити могилу
![](/uploads/media/09/ee/09eec4c458650215065b742e7bdfeb18_w1280.jpg)
Росіяни встановлюють бюст Леніна у школах Маріуполя
Володимир Ілліч вже у школах...