Росіяни намагаються відмовити Польщу приймати біженців з України

Для цього викоистовують дезінформацію

Дезінформація назавжди увійшла до репертуару інструментів, з допомогою яких росіяни хочуть впливати на інші країни. Про це сказав Станіслав Жарин, речник координатора міністра спеціальних служб у п’ятничному «Nasz Dziennik».

«Росіяни намагаються переконати поляків, що приймати біженців з України надзвичайно дорого для нашої країни, і, водночас, породжує багато проблем, що робить всю операцію вкрай безглуздою, а також небезпечною, тому що ми не знаємо, кого приймаємо та хто буде жити в безпосередній близькості. Ми також відзначаємо звернення до українців і воно майже ідентичне. Росія намагається переконати українців, що наша країна дуже небезпечна для іноземців", — зазначив Жарин.

"Очевидно, що польсько-українське зближення зачіпає російські інтереси і тому намагається розділити обидва народи. Ці спроби можна помітити на політичному та соціальному рівні, а також у наших повсякденних міжособистісних стосунках. Такі дії зараз набагато чіткіші, ніж інші взято проти Польщі», — підкреслив він.

«Ми також помічаємо, що російська пропаганда пильно і дуже уважно стежить за поточними подіями в нашій країні. І практично щодня вона намагається адаптувати своє повідомлення до того, що зараз є в ЗМІ», — додав Жарин.

Нагадаємо, Лукашенко заявив, що білорусь не має жодного бажання бомбардувати Україну.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також