Росіяни намагаються зламати «Starlink»
Хакери нарощують свої зусилля
Російські хакери збільшують зусилля, щоб зламати «Starlink». Про це пише засновник компанії «SpaceX» Ілон Маск.
««Starlink» чинить опір російській кібервійні, спробам заглушення та злому, але вони нарощують свої зусилля», — написав Маск.
«Starlink» — проєкт американської компанії «SpaceX» щодо розробки високопродуктивної супутникової платформи для виготовлення супутників зв’язку та запусків великої їх кількості у космос. Система надає доступ до широкосмугового інтернету у будь-якій точці планети.
Росія раніше стояла за масовою кібератакою на супутникову мережу Інтернету, яка відключила десятки тисяч модемів на початку російсько-української війни, США, Великобританії, Канади, Естонії та Європи.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- На Київщині немовляті ввели у 20 разів більшу дозу вакцини БЦЖ, ніж потрібно
- Зеленський не отримав реакцію від США на українські пропозиції до мирного плану
- У Харкові прокуратура розпочала розслідування через появу профілю прокурорки на Onlyfans
- На Банковій назвали три умови для проведення виборів в Україні
- На Львівщині керівника благодійного фонду оштрафували за переправляння ухилянтів
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Андрій Лабаз
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Ігор Кубан
- На Львівщині сталася смертельна ДТП
- На Київщині немовляті ввели у 20 разів більшу дозу вакцини БЦЖ, ніж потрібно
Коментарі