росіяни підпалюють мінні поля, щоб завадити контрнаступу ЗСУ, - NYT

Нова тактика в Запорізькій області

Російська армія здається перейшла до нової тактики в Запорізькій області, де вони намагаються зупинити контрнаступ Збройних Сил України. Про це пише The New York Times.

Російські окупанти заливають території, де розташовані мінні поля, легкозаймистими речовинами. При спробах розмінування цих мінних полів, окупанти використовують дрони для скидання гранат, що спричиняє масові пожежі та вибухи.

ЗСУ стикаються з тим, що російські позиції укріплені мінними полями та траншеями, що робить процес рушійним і небезпечним. Українські війська, будучи змушеними боротися за кожен будинок, ведуть важку оборону.

Російські сили також використовують сотні невеликих штурмових груп, які зазвичай складаються з восьми до десяти солдатів. Кожна з цих груп має конкретне завдання, таке як атака траншеїв, лісосмуг або будинків.

Читайте також: росія кілька разів «дуже всерйоз» готувала операції з убивства Зеленського

Ця тактика ведення війни вимагає великих зусиль та ризику для обидвох сторін війни, проте захоплені російські укріплення, які залишилися від цього наступу, можуть служити українським військам як база для планування подальших операцій.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт