Росіяни погрожують обстріляти українські церкви: вірян закликають брати участь в онлайн Літургіях

Окупанти можуть обстріляти церкви під час богослужінь на Великдень

Фото: Степан Ковбасюк/"Facebook"

Російські війська можуть обстрілювати церкви під час масових богослужінь, тому українцям порадили по можливості дивитися трансляції Літургій з дому, повідомляє «РІСУ».

З відповідним закликом виступили Міністерство культури та інформаційної політики України, а також Державна служба України з етнополітики та свободи совісті.

«Міноборони Російської Федерації фактично зараз погрожує обстріляти українські церкви у Великодню ніч. В одне з найважливіших християнських свят, яке несе в собі світлу надію, що життя перемагає смерть», — заявив міністр культури Олександр Ткаченко.

Він закликав дотримуватися обмежень воєнного стану та правил комендантської години.

Богослужіння Української Греко-Католицької Церкви з Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві також транслюватимуться в ефірі національного всеукраїнського телемарафону на телебаченні та на «YouTube» каналі «UA: Культура».

Початок о 07:30 год 24 квітня.

«Живе ТБ УГКЦ» також вестиме трансляцію.

Цього року, судячи з розкладу богослужінь УГКЦ, нічної Служби у церквах не буде у зв'язку із запровадженням воєнного стану в країні.

Богослужіння Православної Церкви України з Михайлівського Золотоверхого собору у Києві можна буде переглянути в ефірі національного всеукраїнського телемарафону на телебаченні та на YouTube каналі «UA: Культура».

Початок о 23:30 год 23 квітня

Великоднє богослужіння Православної Церкви України у Михайлівському Золотоверхому соборі у Києві триватиме з 23:30 год 23 квітня та орієнтовно до 03:00–03:30 год 24 квітня.

Онлайн-трансляцію богослужінь також можна буде переглянути:

  • на сторінці Предстоятеля ПЦУ Блаженнішого Митрополита Епіфанія у «Facebook», який і очолить богослужіння;
  • на сторінці ПЦУ у «Facebook»;
  • на сторінці ПЦУ на платформі «YouTube».

Фото: Степан Ковбасюк/"Facebook"

Читайте також