росіяни повторно обстрілюють відремонтовані енергоблоки ТЕС – ДТЕК
Повторні атаки на енергосистему
Про це виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук заявив у коментарі для Радіо Свобода.
«Деякі блоки ми відновлювали після першої, після другої, після третьої атаки. Вони поверталися в роботу й були у роботі під час нових атак», - розповів він.
Було пошкоджено 8 ГВт потужностей енергосистеми України - це майже 40% від усієї наявної генерації.
Читайте також: путін звільняє шойгу
Через масштаб руйнувань вже немає можливості проходити періоди пікового навантаження на енергосистему без обмежень електропостачання, додали у ДТЕК.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- У Львові засудили водія комунального автобуса, який на смерть збив прокурора
- У вівторок Львів попрощається з воїнами Віталієм Максимцем, Дмитром Кобановим, Олегом Руденком та Петром Теленьком
- Поліція відреагувала на бійку з іноземцями на Львівщині (ВІДЕО)
- Зеленський припустив, що мирну угоду доведеться укладати вже не з Путіним
- У МОУ оголосили, хто займе 50% посад штурмовиків та піхотинців
Найчитаніше
- Пасажирка водія, який скоїв у Києві ДТП з чотирма загиблими, розповіла деталі аварії
- На Львівщині у ДТП легковик затисло між вантажівками
- У Львові засудили водія комунального автобуса, який на смерть збив прокурора
- На Львівщині у річці знайшли авто зі загиблим водієм
- путін готує нову кампанію проти України, - The New York Post
Коментарі