росіяни розстріляли 33-річного Героя, який був у полоні
Вічна пам'ять!

Російські окупанти розстріляли жителя Залізців Тернопільської області Івана Григуса, який потрапив у полон в Донецькій області. Бійцю було 33 роки. Про це повідомив голова Залозецької громади Андрій Нога на своїй сторінці в соцмережі.
"З глибоким сумом та скорботою повідомляємо про те, що підтверджено загибель нашого воїна ГЕРОЯ, жителя смт. Залізці ГРИГУСА Івана Любомировича, 02.02.1991 р.н., який потрапив в полон у Донецькій області і на днях був безжально розстріляний москалями.
На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить поділяємо горе Вашої сім’ї та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.
Сили рідним, близьким, друзям та усім хто знав нашого захисника ІВАНА пережити цю невимовну біль від втрати рідної людини …", — йдеться у повідомленні.
Про дату та час зустрічі бійця буде відомо згодом.
varta1.com.ua: Новини

На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу

Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини

Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Львові громадяни допомогли військовозоб'язаному втекти від ТЦК (ВІДЕО)
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- У Львові скасували акцію на підтримку трансгендерних людей (ВІДЕО)
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
Найчитаніше
- Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
- У Львові громадяни допомогли військовозоб'язаному втекти від ТЦК (ВІДЕО)
- Чорна звістка про загибель солдата з Львівщини прилетіла з Донеччини
- Стало відомо, хто розклеїв у Львові плакати із закликами до диверсій
- На війні загинув молодий Герой зі Львівщини
Коментарі