Росіяни створюють передумови для ще однієї екологічної катастрофи в Україні: що відомо

У ЦНС розкрили план окупантів

Після підриву російськими окупантами дамби Каховської ГЕС, який відбувся 6 червня 2022 року, ворог створює передумови для ще однієї екологічної катастрофи. Так, на півдні Херсонської, Запорізької областей та у Криму загострилось питання з водопостачання та зрошення сільськогосподарських земель через обміління Північнокримського каналу. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

У зв’язку з цим ТОТ Запорізької області незаконно відвідав заступник міністра сільського господарства рф  андрей разін де провів зустріч з призначеною окупантами “заступником голови ради міністрів – міністром АПК та продовольчої політики” свєтланою шевченко.

Так, на цій зустрічі для розв'язання проблеми з водопостачанням окупаційна адміністрація запропонувала використовувати води річки Молочна, яка є найбільшою на території Запорізької області, та перекачувати її стоки у систему зрошення. Окрім цього, окупаційна адміністрація вже розпочала роботи з очищення річкового русла та підготовку до інженерних робіт.

Нагадаємо, що Україна завершила ліквідацію наслідків підриву Каховської ГЕС.

Водночас такі дії окупаційної влади можуть призвести до підвищення рівня солоності води в Азовському морі, а також спричинять дефіцит питної води в місті Мелітополь. Це, своєю чергою, створює передумови для нової екологічної кризи на тимчасово окупованих територіях.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк