Росіяни вбили подружжя у п’ятиповерхівці Миколаєва: дитина залишилися сиротою
Дитина вижила, спала в іншій кімнаті
Вночі 11 листопада, російські війська завдали ракетний удар по Миколаєву. Снаряд влучив у житловий будинок. Про це повідомляла «Варта 1».
Внаслідок влучення, загинула сімейна пара. Окупанти залишили 16-річного хлопця з Миколаєва сиротою.
Один з ворожих снарядів, які ворог випустив по багатоповерхівці, влучив у кімнату, де спали його батьки.
Про це повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко.
«Щодо обстрілів Миколаєва. Серед п’яти загиблих від російських снарядів була сімейна пара. Дитина 16 років вижила, бо спала в іншій кімнаті. Хлопчиком займається соціальна служба», — написав він.
Натомість за оновленими дами Олександра Сєнкевича, зараз кількість загиблих збільшилася до шести чоловік. З-під завалів будинку рятувальники вилучили ще три тіла — чоловіка та двох жінок.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- В Україні хочуть підвищить зарплати військовим
- Львів'янка-рекордсменка з написання Радіодиктанту не потрапила до списку переможців 2025
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- НАЗК викрило закарпатського митника у незаконному збагаченні на 23 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
Коментарі