росіяни вдарили по зернових терміналах (ФОТО)
У портах «Одеса» та «Чорноморськ»
Сьогодні, 19 липня російські війська завдали ударів по зернових терміналах у портах «Одеса» та «Чорноморськ». Про це повідомив віцепрем’єр – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.
Кубраков зазначив, що «Росія продовжує тероризувати світ навіть після виходу з зернової ініціативи». Так, ворожі сили атакували зернові термінали та портову інфраструктуру у портах «Одеса» та «Чорноморськ».
Внаслідок атак була пошкоджена зернова інфраструктура міжнародних та українських трейдерів і перевізників Kernel, Viterra, CMA CGM Group.
Також, уночі напередодні росіяни атакували портову інфраструктуру, задіяну в роботі зернового коридору. Внаслідок цього пошкоджень зазнали о резервуари та причали Одеського порту.
«Атака на зернові термінали – акт агресії проти світу. На меті російських терористів – знищення будь-яких шляхів постачання зерна на світові ринки. Держава-терорист воює не тільки з Україною, а з населенням Африки та Азії, для яких це зерно – питання виживання», – йдеться в заяві Кубракова.
Читайте також: під час нічного удару по Одещині росія застосувала нову тактику
Він наголосив, що зернова та портова інфраструктура в Україні мають бути захищені світом, аби гарантувати світову продовольчу безпеку.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Квартири, у яких роками ніхто не живе, будуть передавати у користування переселенцям
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- На Львівщині суд пом’якшив запобіжний захід синові депутата, який скоїв смертельну ДТП
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У МОН повідомили, що літні канікули розпочнуться в липні
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- Стало відоме імʼя директора лікарні на Львівщині, якого затримали на хабарі за оформлення броні
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
Коментарі