росіяни з винищувачів Су-35 вдарили ракетами по будівлі монастиря УПЦ (МП) в Одесі (ФОТО, ВІДЕО)
В чоловічому монастирі постраждало четверо людей
Увечері 21 березня російська ракета влучила у монастир в Одесі. Споруда належить УПЦ (МП). Внаслідок атаки поранення отримали чотири людини: з них одну госпіталізували.
Про це журналістам на місці події заявила керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк, передає «Укрінформ».
«По Одещині ворог завдав ракетного удару із застосуванням авіації. З винищувачів Су-35 було випущено три керовані ракети. Дві з них знищили ППО, одна влучила в 3-поверхову будівлю, що належить УПЦ (МП). В чоловічому монастирі постраждало четверо людей. Одну людину госпіталізовано, три отримали несуттєві поранення», розповіла вона.
Ідеться про Іверський монастир УПЦ (МП).
Гуменюк зазначила, що руйнування є досить значними. Зруйновано близько 200 кв. м покрівлі. На місті влучання зайнялася пожежа на площі близько 40 кв. м, яку оперативно ліквідували працівники ДСНС.
Читайте також: росія масовано атакувала Україну «шахедами».
«В такий спосіб росіяни намагались помститись за «бавовну» в Джанкої», - підкреслила керівниця об’єднаного пресцентру.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Хмельниччині безкоштовний адвокат вимагав у клієнта $6 тисяч
У жовтні 2025 року чоловіка призначено безоплатно державним захисником підозрюваного у незаконному переправленні осіб через державний кордон
На Хмельниччині батько продав неповнолітнього сина з метою трудової експлуатації
Він свідомо здійснив передачу своєї неповнолітньої дитини третій особі з метою її подальшого використання для трудової експлуатації
У Луцьку росія знищила термінал Нової пошти
Всі співробітники перебували в укриттях в момент влучання і не постраждали
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі