Росіяни залізницею відправляють озброєння та техніку на Харківщину

Зафіксовано прибуття залізничних ешелонів з озброєнням та військовою технікою зі станції Валуйки на залізничну станцію Куп’янськ

ФОТО: інформативне

Ворожі окупаційні війська відправляють залізницею озброєння і техніку у Харківську область.

Про це повідомляє Міністерство оборони України у «Facebook».

Зокрема, відзначається переміщення підрозділів противника до залізничних станцій для завантаження і подальшої передислокації.

«На Слобожанському напрямку ворог продовжує блокувати Харків. Здебільшого в нічний час, російські окупанти здійснюють обстріли міста з використанням реактивних систем залпового вогню, ствольної артилерії та мінометів. У районі міста Ізюм активних дій противник не проводив. Силами окремих підрозділів 20-ї загальновійськової та 1-ї танкової армій Західного воєнного округу здійснює перегрупування», — йдеться у повідомленні.

«Для підвищення оперативності перекидання військових вантажів ворог розпочав використання залізничного сполучення. Зафіксовано прибуття залізничних ешелонів з озброєнням та військовою технікою зі станції Валуйки (Російська Федерація) на залізничну станцію Куп’янськ (Україна)», — сказано у повідомленні.

Крім того, завершується перегрупування військ та відновлення боєздатності підрозділів Центрального військового округу, що виведені до районів Брянської та Курської областей.

«Триває підготовка та переміщення підрозділів окупаційних військ збройних сил Російської Федерації на територію України. Ворогом сплановано переміщення підрозділів 38-ї окремої мотострілецької бригади 35-ї загальновійськової армії Східного військового округу з території республіки Білорусь до Бєлгородської області. Також фіксується переміщення до цієї області окремих підрозділів Центрального військового округу», — йдеться у повідомленні.

При цьому, на Волинському та Поліському напрямках суттєвих змін в положенні та стані угруповання військ противника не виявлено. Підрозділи Східного військового округу, що виведені на територію Гомельської області, завершують перегрупування.

Читайте також