Росіяни затоплюють пороми у Керченській протоці, аби захистити Кримський міст - розвідка

Затоплення Керченських поромів

Російські загарбники для захисту Кримського мосту від ударів почали затоплювати у Керченській протоці пороми, планується затопити щонайменше 6 плавзасобів.

Про це повідомляє пресслужба ГУР.

«У районі Керченської протоки, поблизу незаконного моста між росією та тимчасово окупованим Кримом (координати: 45.2432237; 36.5845773), російські загарбники проводять підготовчі роботи для затоплення другого порому».

Повідомляється, що окупанти планують затопити приблизно шість поромів з метою створення захисної смуги перед мостом.

При цьому між затопленими поромами росіяни мають намір встановити бонові загородження.

Читайте також: Затриманого на хабарі адвоката коригувальника обстрілу Яворівського полігону випустили із СІЗО

В ГУР наголошують, що нехитра міра захисту дев’ятнадцятикілометрового моста у вигляді затоплення поромів свідчить лише про гарячковість рішень ворога та інтелектуальну кризу всередині військово-політичного російського керівництва.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  2. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  3. У The Guardian назвали найреалістичніший сценарій для України у 2026 році
  4. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  5. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим