російська армія перетворить Бєлгород на другий Бахмут – Михайло Подоляк

росія воює виключно «килимовим способом»...

Ілюстрація з відкритих джерел

Україна, попри величезну «симпатію» до хвилювань, які відбулися 22 травня в Бєлгородській області, не має до цього відношення. Однак ситуація може закінчитися тим, що цей Бєлгород стане російською версією Бахмута.

Про це заявив радник Офісу президента Михайло Подоляк, повідомляє «УНІАН».

За його словами, інтенсивність конфлікту сильна висока, тому неминуче, що подібні ексцеси будуть відбуватися і в Росії. 

«Україна реально не має відношення до подій, які відбуваються на прикордонних російських територіях. Безумовно, коли там почалися всі ці події, ми через тривогу трохи збільшили охорону своєї частини території зі свого боку кордону»,- підкреслив він.

Подоляк вказав, що реалізація спецоперації з боку громадян РФ всередині самої Росії показала наступні чотири речі:

внутрішній простір Росії не є безпечним, він під поганою охороною;

швидкість прийняття тих чи інших оперативних рішень дуже низька - все розсинхронізовано і резерву, який міг би дуже швидко розвернутися в бойові порядки - у Росії немає; 

якщо подібні події почнуться масштабуватися в Курській, Бєлгородській, Ростовській та інших областях РФ, то російська армія через свою «кровожерливість» до цивільного населення повторить сценарій Бахмута: «Це дуже важливо зрозуміти. Що Росія воює виключно »килимовим способом«. Тобто зачищаючи все, де можуть перебувати, як вона вважає, опоненти - люди зі зброєю», - вказав Подоляк.

на території Росії вже практично немає належного резерву в півгодинній або годинній доступності. Він весь задіяний в Україні, тому країна опинилася в дуже небезпечній «військовій ситуації».

Читайте також: бійці «Російського добровольчого корпусу» показали свій новий захід на Бєлгородщину і закликали чекати на них в інших містах.

«Варто спалахнути кільком подібним ексцесам в різних областях РФ і лінія фронту різко буде розтягнута й зійде нанівець на окупованій території», - вказав він.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий

Читайте також