російська ракета вбила сім'ю журналіста Варта1 (ФОТО)
Щирі співчуття... Прохання допомогти родині
В ніч на 6 липня росія здійснила ракетну атаку по Львоу. Серед загиблих – матір з донькою, родина журналіста Варта 1. Про це повідомив голова «Варта 1» Ігор Зінкевич.
«Сьогодні вночі росіяни забрали життя людини, яка працювала пліч-о-пліч у нашому медіаресурсі varta1.com.ua
Не стало Анастасії Сенів та її мами Мирослави Садової. Вони сім’я нашого вартового Володимира Садового - рідна сестра та мама.
Ворожа ракета влучила просто у будинок, в якому мешкали загиблі… Мої щирі співчуття, Володя… Уляна Садова. Ми горюємо разом з вами…
Це трагедія для усіх нас, для кожного Львів’янина бо це вкотре нам підтвердило- немає нічого святого в ворога! Людське життя для них нічого не варте. А те, що ми живемо у Львові- не означає що ми живемо в безпеці бо війна тут і зараз. Війна не торкається сходу чи півдня України, вона торкається кожного з нас в рівній частці.» - йдеться у дописі.
«Друзі, я хочу попросити Вас допомогти сім’ї Володі, який втратив найрідніших. Вони втратили житло, втратили все що мали. Публікую свою картку і особисто передам всі кошти сім’ї загиблих! Дякую Вам!", - додав Ігор Зінкевич
5168742244440867 ПриватБанк
5375411409707481 Моно Банк
Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/8M5Yt2myaY
Номер картки банки
5375 4112 0735 0252
Додамо, що близько 1-ї ночі противник завдав удару з акваторії Чорного моря. Із надводних носіїв та підводних човнів здійснено пуски крилатих ракет «Калібр».
Внаслідок російського удару станом на 7:00 загинуло 4 людини.
ОНОВЛЕНННЯ: Також ми зробили банку, так як платежі почали повертати назад, будемо вдячні за допомогу
Чорний день для Варти-1…
Російська ракета вбила сім'журналіста Варта1 Володимира Садового @SOVA_Varta1
Щирі співчуття... Прохання допомогти сім’ї загиблих, вони залишились без домівки та втратили все що мали.
Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/8M5Yt2myaY
Номер картки банки
5375 4112 0735 0252
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- Кіберполіція просить допомогти розшукати жительку Тернопільщини, яка переховується від правоохоронців
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Коментарі