Російська ракета влучила по території країни НАТО: є загиблі (ФОТО)

Польща скликатиме термінове засідання

У польському місті Пшеводув, у Люблінському воєводстві, біля кордону з Україною стався вибух, внаслідок чого загинуло двоє людей. Причиною стали російські ракети.

Про це повідомляють польські видання.

Після цього з’явилася інформація, що прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький терміново скликав Комітет Ради міністрів з питань національної безпеки й оборони. Офіційно причину скликання комітету не повідомили, втім, ймовірно, це пов’язано з російськими ракетами.

За інформацією місцевих ЗМІ, у Польщі, внаслідок вибуху трактора в місцевості Пшеводув, що біля кордону з Україною, загинуло дві людини. Це сталося о 15:40 год. за варшавським часом на зерноприймальному пункті.

«Ми встановили, що потерпілі — працівники зерносушарки. Зараз на місці працюють рятувальні служби. Точні причини та обставини події встановлюються, за наданою нам інформацією, вибух пролунав у кількох сусідніх містах. До Пшеводова прямують великі сили поліції та пожежної охорони. Вся територія охороняється», — пише «Polsat news».

Прессекретар уряду Польщі Петр Мюллер поінформував, що усі подробиці повідомлять після закінчення комітету.

«У зв’язку з надзвичайною ситуацією прем’єр-міністр Моравецький за погодженням з президентом Дудою розпорядився скликати зустріч Комітету з національної безпеки та питань оборони. Інформація, яка буде представлена на комітеті, буде пізніше, якщо це буде можливо, максимально доведена до відома громадськості. Я закликаю вас доти не публікувати непідтверджену інформацію», — сказав він.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк