російське «полювання на гривню»: мешканці в окупації продовжують розраховуватися гривнями
окупанти продовжують безуспішно вилучати гривню з обігу на окупованих територіях
![](/uploads/media/a7/7e/a77ea6351963f1250bdb3ea761f52e63_w960.jpg)
Загарбники безуспішно «полюють» на гривню на тимчасово окупованих територіях. Мешканці продовжують користуватися українською валютою.
Про це повідомляє Центр національного спротиву.
За їхньою інформацією, окупанти намагаються виявляти факти гривневих розрахунків і продовжують вилучати гривню з обігу на окупованих територіях. Для цього вони проводять рейди по торгових об’єктах. Та попри все, мешканці продовжують ігнорувати російський рубль і переважно переходять на безготівкові розрахунки у магазинах і сфері обслуговування.
«Загарбники вимагають встановлювати цінники тільки в рублях, але продавці все одно вказують ціну в гривнях. При цьому ворог вилучає термінали й погрожує штрафними санкціями. Проте, крім великих торгових мереж, місцеве населення ігнорує рублі», – йдеться в повідомленні.
Фахівці вважають, що це вкотре спростовує російський міф про підтримку рф серед населення і легітимність псевдореферендумів, адже гривня є таким самим національним символом, як прапор чи герб.
![](/uploads/media/ec/d1/ecd1eb3a5bbe998c366ed38333bdab93_w640.jpg)
Тривога! По Україні існує загроза ракетних ударів
Пройдіть в укриття!
![](/uploads/media/5b/e0/5be0e9f5a2618370441344b66091ba87_w320.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/e6/6f/e66f643af512f20e069a26e428a7ba94_w960.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Пройдіть в укриття!!!!