Російські націоналісти та ветерани вимагають у Путіна оголошення війни та мобілізації

Вони заявили, що спецоперація не змогла досягти своїх цілей

Російські націоналістичні діячі все частіше критикують невдачі російської «спеціальної військової операції» в Україні та закликають до подальшої мобілізації, яку Кремль, ймовірно, не бажає і не зможе проводити в короткостроковій перспективі. Про це повідомляє Інституту вивчення війни.

Всеросійська офіцерська асамблея, незалежна проросійська асоціація ветеранів, яка прагне реформувати російську військову стратегію, закликала президента Росії Володимира Путіна і Кремль оголосити війну Україні та запровадити часткову мобілізацію в Росії.

Асамблея заявила, що російська «спеціальна військова операція» не змогла досягти своїх цілей за три місяці, особливо після невдалої переправи через річку Сіверський Донець.

Знищення майже всієї російської батальйонної тактичної групи під час невдалої переправи через річку 11 травня шокував російських військових спостерігачів і спонукав їх поставити під сумнів російську компетентність.

Звернення Асамблеї закликало Путіна визнати, що російські сили більше не лише «денацифікують» Україну, а й ведуть війну за історичні території Росії та існування у світовому порядку.

Офіцери вимагали від Кремля мобілізувати всі регіони, що межують з країнами НАТО (включно з Україною), сформувати загони територіальної оборони, продовжити стандартні строки військової служби з одного року до двох, а також сформувати нові вищі управління військового часу над Донецькою та Луганською народними республіками, а також новоокуповані українські населені пункти.

Офіцери також вимагали смертної кари для дезертирів.