Російські окупанти зруйнували пологовий будинок на Донеччині: наслідки (ВІДЕО)
Влучили ракетою по приймальному відділенню
Вночі російські окупаційні війська зруйнували цивільну будівлю — пологовий будинок на Донеччині, у місті Краматорськ. Про це повідомляє голова Донецької військової адміністрації Павло Кириленко.
«Обласний перинатальний центр у Краматорську сьогодні вночі зазнав ракетного удару збоку російських окупантів. Росіяни влучили ракетою по приймальному відділенню», — йдеться у дописі.
Очільник ОВА публікує наслідки удару.
Додамо, що це вже не вперше від атак окупантів страждають об’єкти цивільної інфраструктури.
У Службі безпеки України повідомили жахливу статистику воєнних злочинів РФ. Так, з 20 ракетних ударів, які російські злочинці завдають по Україні, лише один припадає на військовий об’єкт, решта — здійснюються по цивільній інфраструктурі.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Буданов вважає, що Україна сама зруйнувала мобілізацію через програну медійну кампанію
- У Нацбанку показали річний набір монет за 2025 рік
- На Львівщині інспектори спіймали чотирьох браконьєрів
- Увага! У Львові безвісти зникла неповнолітня дівчина
- Журналісти знайшли бізнесмена Тимура Міндіча в Ізраїлі, - Українська правда
Найчитаніше
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад рік вважався безвісти зниклим
- На Львівщині знайшли мертвим безвісти зниклого чоловіка
- На Львівщині інспектори спіймали чотирьох браконьєрів
- У неділю Львівщина попрощається з 21-річним лейтенантом
- У неділю на Львівщину повертається загиблий Герой Павло Голуб
Коментарі