Російські пропагандисти поширюють фейк про затримання Валерія Залужного

Фейк є частиною російської стратегії зі штучного створення конфлікту між армією та політичним керівництвом України

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спростовує фейк, який поширюється у Telegram-каналах, що «Залужного затримала СБУ».

«Колишнього головнокомандувача ЗСУ генерала Валерія Залужного затримала Служба Безпеки України, його тримають під посиленою охороною. Таку інформацію поширюють російські пропагандисти. Це – фейк. Пропагандисти посилаються не на офіційні українські джерела, а на анонімний Telegram-канал «Резидент», пов’язаний із рф та відомий вкидами дезінформації під виглядом «інсайдів»», зазначається у повідомленні.

Натомість відомо що Валерій Залужний призначений послом України в Сполученому Королівстві і почне працювати у найближчі тижні.

Читайте також: полковник британської армії назвав причину звільнення Валерія Залужного.

Цей фейк є частиною російської стратегії зі штучного створення конфлікту між армією та політичним керівництвом України, інформує Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові проведуть перевірку за фактом конфлікту за участі поліцейської
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
  4. Тимошенко підтвердила обшуки і заявила, що «хтось вирішив почати зачистку конкурентів» перед виборами
  5. За погрози чиновникам в інтернеті українці отримають покарання до 10 років ув’язнення — законопроєкт

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
  3. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з листопада 2024 року вважався безвісти зниклим
  4. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
  5. На війні загинув Герой зі Львівщини Іван Попіль