російські винищувачі почали імітувати злети носіїв ракет «Кинджал» МіГ-31К: що це означає
В Мачулищах проводили тренувально-імітаційні вильоти
російські та білоруські екіпажі почали імітувати злети носіїв ракет «Кинджал» МіГ-31К під час злетів літаків інших типів.
Про це повідомляє Телеграм- канал білоруських активістів Беларускі Гаюн.
Зауважується, що два групових вильоти авіації ВКС РФ з аеродрому Мачулищі о 13:00 і 16:00 10 лютого «мали деякі дивацтва». Серед іншого, МіГ-31К не повернулися на аеродром.
«Вчора вранці в Мачулищі з Барановичів прилетіла група винищувачів. Протягом дня ці винищувачі здійснювали злети з аеродрому Мачулищі і звук зльоту був вкрай схожий на злети Міг-31К і А-50», - йдеться в повідомленні Гаюна.
На думку спостерігачів, 10 лютого російські винищувачі з Барановичів на аеродромі в Мачулищах проводили тренувально-імітаційні вильоти.
«І, дуже ймовірно, мета була зімітувати зліт МіГ-31К при зльоті стандартного винищувача типу Су», - стверджують в Гаюні. Спостерігачі відзначили, що у вказаному випадку вкрай складно було відрізнити Су від МіГ без візуального спостереження (яке неможливо зробити через туман, сніг, дощ і тд).
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
Коментарі