Російські війська підбили цивільне судно (ФОТО)

Два судна за уточненою інформацією

Корабель Російської Федерації підбив молдавське цивільне судно в районі порту Південний. Також, за попередньою інформацією, підбито судно під прапором Панами.

Про це, 25 лютого, на своїй сторінці у "Facebook" повідомив головнокомандувач збройних сил Валерій Залужний.

Спершу він повідомив, що судно під прапором Румунії, однак потім уточнив, що мова йде про молдавське.

«Бункеровщик «Міленіум Спіріт» під прапором Молдови за 12 миль від порту Південний був підбитий російським кораблем. Обставини з’ясовуються, зв’язку з судном немає», — йдеться в дописі.

Також за повідомленням Міністерства інфраструктури України підбито ще один корабель. 

«За інформацією Посту регулювання руху суден «Південний» та служби капітана порту Південної філії ДП «АМПУ», о 12:55 год, на якірній стоянці № 358 сталося влучення ракети в кормову частину т/х «NAMURA QUEEN»», — йдеться у повідомленні.

Судно під прапором Панами прямувало до порту Південний під завантаження зерна. Наразі, відомо про виведення з ладу частини обладнання. На судні пожежа, викликано пожежний буксир. Буксир «P&O STAR» висунувся на допомогу. Ситуація контрольована.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю