Російські військові вбили 108 українських дітей
Найбільше загинуло дітей у Київській області
Збройні сили РФ продовжують наносити ракетні удари по мирних мешканцях, у тому числі дітях, цинічно нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права.
Як повідомляє Офіс генерального прокура україни, станом на ранок 17 березня 2022 загинуло 108 дітей і більше 120 поранено. Найбільше постраждало дітей у таких областях:
- Київській — 52;
- Харківській — 34;
- Донецькій — 25;
- Чернігівській — 24;
- Миколаївський — 20;
- Житомирській — 15;
- Сумській — 14;
- Херсонській — 10.
Внаслідок бомбардувань та обстрілів, пошкоджено понад 411 закладів освіти, 63 з них зруйновано повністю. Найбільше пошкоджено у:
- Донецькій — 119;
- Харківській — 77;
- Миколаївській — 30;
- Сумській — 28;
- Київській — 35;
- м. Києві — 24;
- Херсонській — 21.
Обстріляно більше 11 лікувальних закладів, 3 центри реабілітації, у тому числі для дітей- інвалідів.
Ці дані не є остаточними через відсутність можливості огляду місць події, де ведуться активні бойові дії та на тимчасово окупованих територіях.
16 березня 2022 року окупанти скинули бомбу на Донецький обласний драматичний театр у Маріуполі, де знайшли притулок близько тисячі мирних мешканців, переважно жінок і дітей. Встановити точну кількість жертв не вдається, оскільки у Маріуполі постійно тривають обстріли. Є інформація про перших постраждалих, серед яких є діти.
У Запорізькій області, внаслідок замінування військовослужбовцями країни-агресора, підірвалося авто з мирними мешканцями, внаслідок якого загинула 6-річна дитина.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- В Івано-Франківську водійка збила дитину на самокаті
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Фінляндії російській родині, яка підтримує Україну, загрожують депортацією
- У Bloomberg назвали три сценарії розвитку війни для України
Найчитаніше
- У Львівській області назвали озеро, де фахівці не рекомендують купатися
- На Львівщині через недбалість тренера дитина перебуває у тяжкому стані після утоплення
- На Львівщині знайшли мертвим зниклого чоловіка
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Києві 24-річний водій спричинив ДТП у якій загинула його дружина та дитина
Коментарі