Російські загарбники не пускають Червоний Хрест в Оленівку
МКЧХ також запропонував допомогу в евакуації поранених і безоплатної допомоги
Російські бойовики не дали дозволу Міжнародному комітету Червоного Хреста відвідати місце масової загибелі українських військовополонених в Оленівській колонії.
Про це повідомляє «Reuters», з посиланням на заяву МКЧХ.
«Сім’ї повинні отримати термінові новини та відповіді про те, що сталося з їхніми близькими. Сторони повинні зробити все, що у їхніх силах, в тому числі за допомогою неупередженого розслідування, щоб допомогти встановити факти нападу», — йдеться в заяві.
МКЧХ також запропонував допомогу в евакуації поранених і безоплатної допомоги.
«Поки ми не отримали офіційного підтвердження, що надає нам доступ для відвідування військовополонених, постраждалих від атаки, і на сьогодні наша пропозиція про матеріальну допомогу не прийнята», — заявляє Червоний Хрест.
За словами представників організації, групи МКЧХ вже були готові до відправки в Оленівку, і поблизу вже знаходилися медичні, судово-медичні та гуманітарні бригади.
«Вкрай важливо, щоб МКЧХ був наданий негайний доступ до об’єкта в Оленівці та інших місцях, куди могли бути перевезені поранені і загиблі», — йдеться в заяві.
Водночас, в організації нагадали, що «до функцій МКЧХ не входить проведення публічних розслідувань ймовірних воєнних злочинів».
Нагадаємо, військовий експерт пояснив, чому росія вдарила по «Оленівці» з бійцями «Азову».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- Гендиректор Укроборонпрому Герман Сметанін йде з посади
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- В Україні делегація Святого Престолу відвідала табір для утримання полонених військових російської армії
- Над Балтійським морем польські винищувачі перехопили російський Іл-20
Найчитаніше
- Воїн зі Львівщини є серед підозрюваних у викраденні та вбивстві братів Мосейчуків
- У лікарні померла водійка, яка у ДТП на Львівщині, зіткнулася з опорою електропередач
- Житель Львівщини вбив маму через кошенят
- «Мадяр» пояснив, чому ЗСУ не б'ють по Кримському мосту
- На віні загинув підполковник зі Львівщини Юрій Цицик
Коментарі