Російські загарбники зґвалтували 16-річну вагітну та її 78-річну бабусю на Херсонщині

І такі звернення та факти продовжують надходити...

За перші півмісяця квітня Офіс Омбудсмана отримав близько 400 звернень щодо зґвалтувань різних осіб з боку російських військових.

Про це уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова поінформувала у ефірі телеканалу «Настоящее время», пише Цензор.НЕТ

"За два тижні, з 1 по 14 квітня, коли ми робили попередній звіт, це таких звернень було 400. Але вони (звернення — ред.) продовжують надходити, ми їх фіксуємо. І це дзвонять і пишуть не всі, бо людям ще треба прийти до тями, щоб почати про це говорити і щоб зрозуміти, що потрібна ця психологічна допомога", — поінформувала Денісова.

За словами Денісової, ті випадки, про які розповідають громадяни України, стосуються і жінок, і дітей, і чоловіків, і людей похилого віку.

Один з таких випадків стався на Херсонщині.

В одному із сіл на Інгулецького напрямку, Херсонської області, російські загарбники зґвалтували 16-річну вагітну дівчину і її 78-річну бабусю одночасно, на очах одна у одної, після чого дівчина-підліток втратила дитину. 

Також є інформація і про зґвалтування дорослих чоловіків. Наприклад, за її словами, є інформація про те, що чоловік, 45 років, у Київській області, який не підлягав призову, вийшов по воду і був зґвалтований у жорстокій формі, побитий і кинутий на дорогу. 

Додамо, що в Ірпені троє рашистських окупантів на очах дівчини зґвалтували її маму та молодшу сестру 15 років.

Читайте також