Розгерметизувалося колесо: на Тернопільщині вантажівка перекинулася у кювет
Кермувальник отримав тілесні ушкодження, але від госпіталізації відмовився
Вчора, 26 березня, у ДТП на Лановеччині потрапив водій вантажного автомобіля. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Тернопільській області.
Подія трапилася близько 14:50 години. На спецлінію поліції про аварію повідомив очевидець. Він заявив, що в селищі Вишнівець, неподалік автозаправки, перекинулася вантажівка.
На місце пригоди виїжджала слідчо-оперативна група Лановецького відділення поліції. У ході перевірки стало відомо, що житель Кременецького району керував автомобілем DAF із напівпричепом. Під час руху у тягачі розгерметизувалося переднє праве колесо і як наслідок - водій втратив керування, виїхав за межі проїжджої частини та перекинувся.
Раніше повідомляли: на Тернопільщині біля автомобіля припаркованого на стоянці виявили мертвого чоловіка (ФОТО)
52-річний кермувальник отримав тілесні ушкодження, але від госпіталізації відмовився. За даним фактом триває перевірка.
varta1.com.ua: Новини
У Львівському районі мотоцикліст потрапив у реанімацію після зіткнення з мікроавтобусом (ФОТО)
Мотоцикліст отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований у реанімацію
На Тернопільщині біля автомобіля припаркованого на стоянці виявили мертвого чоловіка (ФОТО)
Судово-медичний експерт припускає, що чоловік, виходячи з авто не втримався, впав та вдарився головою
У Львові, у місці концентрації ДТП з потерпілими, запрацювала нова камера автоматичної фіксації порушень ПДР
За минулий рік на вулиці Любінській зафіксували 7 ДТП за участю пішоходів, в цих автопригодах травмувалося 7 осіб
Найкоментованіше
- У Львові на Левадівське озеро повернули лебедів після зимівлі
- В Україні запустили кешбек на пальне: повний перелік АЗС та умови виплат
- У Львові шахед атакував СБУ
- ТЦК та поліція вилучатимуть в українців гучні мотоцикли та передаватимуть ЗСУ
- Росіяни продовжують бити по будівлях ТЦК: сьогодні атакували у Сумах (ФОТО)
Коментарі