Розлетілися нутрощі: при ДТП у чоловіка з грудей на дорогу вилетіло серце (ВІДЕО)

нгнгш
нгнгш

Декілька автомобілів розчавили чоловіка так, що на дорогу навіть вилетіло серце, йдеться в сюжеті “Надзвичайних новин”, передає «Український простір».

Трагедія, що відбулась на трасі «Київ–Одеса», поблизу міста Умань, поставили багато запитань перед поліцією. Так чоловік із велосипедом у руках вирішив перейти дорогу посеред проїжджої частини та потрапив під автомобіль «Skoda».

Водій відразу загальмував і хотів надати допомогу, проте не встиг. Ще по живому по чоловіку проїхалося щонайменше 5 машин.


Ошелешений В’ячеслав, водій «Шкоди», розповідає — все сталося миттєво. Він затемна їхав у бік Києва крайньою правою смугою.

Аж тут просто посеред траси з’являється чоловік із велосипедом у руках.

«Я не зрозумів, звідки він узявся. Виходить я його »черкнув” крилом, відразу загальмував, і поки я до нього біг, то його переїхало машин 5–6, може й більше, і легковики, і вантажівки," — говорить він.

При цьому, водій досі не може зрозуміти, чому чоловік пішов через дорогу саме в цьому, неосвітленому місці. Жоден із водіїв, які чавили відчайдуха, навіть не зупинився. Залишився тільки В’ячеслав. За фактом смертельної ДТП поліція почала розслідування. Особа загиблого встановлюється. Тепер найперша задача для “копів” — знайти тих водіїв, що переїхали людину і зникли з місця події. Кожному з них світить кримінальна відповідальність.