Розпилив в обличчя газ: на Львівщині пограбували пенсіонера
Заволодів грошима та мобільним
У Сокалі поліцейські затримали чоловіка за підозрою у пограбуванні пенсіонера. Про це інформує 25 вересня прес-служба поліції Львівської області
Ще 22 вересня, близько 10.00, на вулиці Івасюка в Сокалі 59-річний місцевий житель розпилив в обличчя 71-річному місцевому мешканцю газ з балончика, завдав йому кількох ударів у голову, після чого заволодів грошовими коштами та мобільним телефоном та втік.
«Правоохоронці провели комплекс оперативно-розшукових заходів, встановили місце перебування зловмисника та затримали його в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі територіального підрозділу поліції, за процесуального керівництва Сокальської окружної прокуратури, повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.186 (Грабіж) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування триває, невдовзі суд обере підозрюваному запобіжний захід.
Додамо, що санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до десяти років.
Читайте також: На Львівщині під час полювання мисливець застрелив родича
Правоохоронці вкотре нагадують, що в умовах воєнного стану за скоєння крадіжки, грабежу, розбою, вимагання, а також за привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, передбачені максимальні покарання.
varta1.com.ua: Новини
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Зеленський підписав указ, яким дозволив чоловікам віком від 60 років проходити військову службу
- Зеленський уточнив, за яких умов бойові дії можна буде завершити до літа
Найчитаніше
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі