«Розпиляли» понад мільйон гривень на будівництві велодоріжок у Львові: судитимуть ще одного фігуранта
За заволодіння понад 1,1 млн грн на будівництві велодоріжок у Львові постане перед судом ще один фігурант.
У Львові на лаву підсудних сяде ще один фігурант у справі заволодіння понад 1,1 млн грн на будівництві велодоріжок. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури Львівської області.
«Прокурорами Галицької окружної прокуратури міста Львова скеровано до суду обвинувальний акт стосовно провідного інженера з технічного нагляду одного з львівських підприємств за фактом службової недбалості», — повідомили у прокуратурі.
Як йдеться у матеріалах справи, з одним із львівських товариств було укладено договір на здійснення технічного нагляду за будівництвом велодоріжок на трьох вулицях Львова.
Обвинувачений, будучи відповідальним за здійснення технічного нагляду за об’єктом, не здійснюючи перевірки виконаних будівельних робіт, підписав акти приймання виконаних робіт.
Це призвело до виплати з міського бюджету коштів за роботи, які фактично не були виконані, у розмірі понад 1,1 млн грн.
Довідково зазначимо, що зараз у суді перебуває справа стосовно директора підприємства, яке займалось будівництвом велодоріжок за фактом заволодіння понад 1,1 млн грн бюджетних коштів.
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині на хабарі спіймали медикиню, яка «допомагала» військовзобов'язаним оформлювати інвалідність (ФОТО)
За таку послугу жінка вимагала у «клієнта» 1 500 доларів США
У Львові затримали чоловіка, який допомагав військовому змінити місце проходження служби (ФОТО)
Фігуранта затримали після одержання ним усієї суми неправомірної вигоди від «клієнта»
За розтрату бюджетних коштів суд засудив екскерівника Грибовицького сміттєзвалища
Суд призначив йому 8 років і 6 місяців тюрми з конфіскацією всього майна
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- В Україні хочуть підвищить зарплати військовим
- Львів'янка-рекордсменка з написання Радіодиктанту не потрапила до списку переможців 2025
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
- НАЗК викрило закарпатського митника у незаконному збагаченні на 23 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
Коментарі