Розпивав алкоголь із мамою та бабусею: до лікарні, з алкогольним отруєнням, потрапив 11-річний хлопчик
У новорічну ніч до лікарні, із алкогольним отруєнням, госпіталізували 11-річного мешканця Івано-Франківська, який розпивав алкоголь разом з мамою та бабусею. Про це пише ювенальна поліція Прикарпаття.
Повідомлення про те, що до лікарні з гострим алкогольним отруєнням доправлено малолітнього хлопчика, у поліцію надійшло з лікарні. З дитиною до медзакладу приїхали 37-річна мама та 56-річна бабуся. Проте, відразу з’ясувати, що трапилося, не вдалося — матір з лікарні втекла, відмовилася від спілкування з поліцейськими й бабуся. Лише згодом, поліцейські з’ясували, що під час застілля дорослі жінки пили горілку і без докорів сумління наливали її хлопчику.
Зауважимо, що торік на Прикарпатті трапилося два випадки алкогольних отруєнь дітей «у родинному колі», а загалом, упродовж 2018 року, з алкогольними отруєннями різного ступеня важкості до медичних закладів потрапили 12 неповнолітніх.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
Коментарі