Розшукуються свідки ДТП, внаслідок якої постраждав пішохід, водій з місця пригоди втік

Зателефонуйте на оперативну лінію 102 чи зверніться у найближчий відділ поліції. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.


У Бродівське відділення поліції 15 січня о 17.50 надійшло повідомлення про те, що на дорозі по вулиці Гончарській лежить чоловік.



Поблизу проїзної частини дороги із тілесними ушкодженнями було виявлено 56-річного місцевого мешканця, який постраждав внаслідок наїзду невідомого автомобіля.


Чоловіка госпіталізовано в реанімаційне відділення з діагнозом: «політравма, закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, тупа травма грудної клітки, перелом двох ребер, тупа травма живота, відкритий перелом двох нижніх кінцівок, травматичний шок».


Поліцейські встановлюють особу водія, який травмував пішохода, а також його місцезнаходження, з’ясовують обставини ДТП.


За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, – до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на той самий термін або без такого.


Правоохоронці звертаються до очевидців автопригоди – зателефонуйте на оперативну лінію 102 чи зверніться у найближчий відділ поліції.


 


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим