«Розвелося вас тут»: у Рівному водій маршрутки зневажив маму загиблого Героя (ФОТО)

Прикро за таке ставлення

Фото ілюстративне

У Рівному водій маршрутного автобуса відмовив матері загиблого Героя у пільговому проїзді та нахамив жінці. Про це повідомила мати загиблого на війні Героя Богдана Гордійчука, рівненська письменниця та журналістка Людмила Марчук.

«Якби він просто сказав: »Я вам співчуваю, але вибачте, у мене всі пільгові місця зайняті«, цього поста б не було. Коли б не почула собі в спину: »Розвелося вас тут...« Це нас, згорьовані вдови й невтішні матері, розвелося? Чуєте, люди?... І це ще війна не скінчилася. Ще гроби молодих хлопців щодня зі Сходу »На щиті« везуть... Ще могили щодня копають і вже нема куди хоронити. Ще нас щоночі будить сирена. Гинуть діти. А це хамло вже забуло чи й не знає, що саме наші сини пішли першими, щоби стати в стрій ЗСУ і стояти на передовій на смерть, щоби ми могли тут мирно жити, а не чекати окупанта в свій дім. Я не втрималася, сказала: »Пішов би, та повоював...« Та це, вочевидь, мимо вух», – розповідає згорьована мати.

За словами матері, інші пасажири маршрутки проігнорували зневажливу репліку водія і не зробили йому жодного зауваження.

«І мене це зачепило. Дуже зачепило... Защеміло серце, а мозок прошила геть не патріотична думка: »За що ти віддав своє життя, сину? За цього хама?"...

А я що? Гроші за проїзд заплатила. Але як вийшла, фото на пам'ять вирішила зробити. Бо ж ця зневага стосувалося не тільки мене...

У мене такий інцидент перший. Однак, чимало спостерігала випадків, як водії ображають людей пенсійного віку. Це неправильно. Це ж не твій власний транспорт, дядьку за кермом! Раз держава ввела пільгу в законодавчу норму, то виконуй! Ти ж на роботі.

Зізнаюсь, що лиш через цю зневагу я ніколи не їду в маршрутці в якості пенсіонера. Дістаю свій квиточок хіба що в тролейбусі.

Посвідчення матері загиблого – ще нова, недавно видана пільга. Краще б її не було. І була жива моя дитина. Але це є. Так сталося. І нічого змінити ми не можемо.

Тож, забудькуватий чи, може, просто необізнаний чоловіче за кермом, знай, що нас і справді багато! Та як ти смієш зневажати мене лиш за те, що я, зайшовши в салон, показала тобі свій пільговий квиток?

Читайте також: як покарали водія маршрутки, який довів пораненого воїна до сліз

Послухай. Мій син загинув у бою як Герой. Він вже ніколи не сяде за кермо, як ти. Не зможе виростити свого сина. Не зможе підтримати і свою матір. Тож саме тому держава ввела цю пільгу, щоб це зробив ти. Вже за те, що ти живий і можеш жити, працювати, водити авто, дихати, обіймати свою дружину, любити своїх дітей – уже за це. Це дуже багато, повір. Тому  будь людиною. Будь громадянином країни, яка таку велику ціну щодня платить за твоє життя. І не смій! Чуєш! Не смій!", – емоційно звернулася до хамовитого водія мати полеглого Героя.

Реакція влади на інцидент

За даними видання Rivne.media, водія маршрутки, який нагрубіянив матері загиблого воїна, викликають в управління транспорту та зв'язку Рівного.

«Не існує слів на цьому світі для вибачень таких людей. Я попереджала перевізників стосовно перевезень та надання послуг, це вже другий інцидент поки я голова комісії транспорту. Як з такими нелюдами боротися. Далі буде», – повідомила депутатка міськради Катерина Марчук.

Для довідки: Богдан Гордійчук, син Людмили Марчук – загинув 4 січня 2023 року. Він разом з побратимами повертався з операції на Харківщині за кілька кілометрів від російського кордону.

Їхня машина наїхала на міну. 

Богдан воював в АТО, а в перший день повномасштабного вторгнення знову повернувся до війська. У нього залишився 7-річний син.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також