Розвідка розповіла подробиці операції зі знищення російських кораблів у Криму

Кораблі були важливими для ворога

ФОТО: ілюстративне

Знищені в окупованому Криму два малі десантні кораблі Чорноморського флоту рф були важливими для ворога. Вони виконували роль носіїв зенітно-ракетних комплексів. Про це сказав представник Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону.

«Це надзвичайно вдала операція. Мова йде не лише про два вже можна стверджувати знищених десантних катери, достатньо сучасних як для російського флоту. Окрім знищеного БТР і втрат серед особового складу, це також носії зенітно-ракетних комплексів, які мали прикривати інші судна Чорноморського флоту РФ», - сказав Юсов.

За його словами, такі судна ворог використовував і під час операції на острові Зміїний. Наразі противник не має чим їх замінити. Юсов розповів, що внаслідок успішних атак України російський флот поступово перебазовується до Новоросійська та інших портів. Йдеться не тільки про кораблі, але й про допоміжну інфраструктуру.

Читайте також: у ГУР показали ексклюзивні відео нічної спецоперації у Криму (ВІДЕО).

 «Цей процес триває. Повністю з Криму вони не можуть собі дозволити вийти, намагаються шукати якісь нові шпаринки і вигадувати інструменти захисту», - підсумував він.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк

Читайте також