Розвідка уразила унікальний корабель Чорноморського флоту РФ (ВІДЕО)
За даними ГУР, уражено багатофункціональне судно проєкту MPSV07, вартість якого оцінюється приблизно у 60 мільйонів доларів.
10 вересня в Чорному морі спецпризначенці Головного управління розвідки успішно атакували корабель Чорноморського флоту РФ. За даними ГУР, уражено багатофункціональне судно проєкту MPSV07, вартість якого оцінюється приблизно у 60 мільйонів доларів. Про це повідомляє ГУР.
За інформацією української розвідки, на момент атаки ворожий корабель здійснював радіоелектронну розвідку та патрулював підходи до бухти Новоросійська. Загалом у Росії є чотири таких судна, які були введені в експлуатацію у 2015 році. Ці кораблі обладнані водолазними комплексами, гідролокаторами та засобами радіоелектронної розвідки.
Удар по російському кораблю було завдано бойовим безпілотником українського виробництва. Атака припала на район містка управління, де розміщено навігаційне та комунікаційне обладнання.
В результаті удару було знищено апаратуру радіоелектронної розвідки судна, а сам корабель виведено з ладу. Як зазначають у ГУР, судно потребуватиме дороговартісного ремонту.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- В Україні змінять виплату соціальної допомоги
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- З понеділка повністю припинять пропуск пасажирських автобусів до Польщі через «Шегині»
- В Україні змінять виплату соціальної допомоги
- У Львові стався напад на працівниць контролю ЛКП “Львівавтодор” (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який понад два роки вважався безвісти зниклим
Коментарі
Ну і що? То нам допоможе в перемозі?