Розвідки попереджають про наступ росії з Півночі, - Зеленський

Війна

Він уточнив, що спільні військові навчання Росії та Білорусі – сигнал для посилення оборони України

Президент України Володимир Зеленський заявив, що країна буде посилювати північний напрямок. Про це він повідрмив у соцмережах.

«Ми дивимось на північ. Зараз, через ті чи інші сигнали від розвідок, нашої розвідки. Я вважаю, що ми маємо бути сильними. Руськім точно нічого не вдасться. Дуже важливо до цього ставитися професійно, мати відповідну кількість військ, засобів, людей і фортифікаційні споруди і кругова оборона», - сказав він.

Він додав що Сили оборони зосереджені не лише на східному та південному напрямках, де тривають бої, а й на північному.

«Ми будемо допомагати з фінансуванням укріплень та збільшувати кількість нашого особового складу на цих напрямках. Ми хочемо, щоб руські та білоруси знали, що їхні ризики в наступальних діях на цьому напрямку – це втрата повністю тієї кількості людей, які прийдуть», – додав Зеленський.

Він уточнив, що спільні військові навчання Росії та Білорусі – сигнал для посилення оборони України.

«Це не сигнал, що вони підуть в наступ, але ми не повинні на це дивитись, немов нічого не буде», – додав Зеленський.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Наступного дня після мобілізації загадково помер батько шести дітей зі Львова
  2. У Львові ліквідували діяльність шахрайського call-центру
  3. У Львові хочуть перейменувати площу Данила Галицького
  4. Україна почала перемагати, - The Hill
  5. «Львівводоканал» пропонує підвищити тариф на воду до 100 гривень

Найчитаніше

  1. У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
  2. У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
  3. На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
  4. У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
  5. Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові