Рубіо уточнив, чому Україна і росія не можуть дійти згоди
Білий дім прагне допомогти Києву та Москві подолати розбіжності
Головні суперечливі питання між Україною та Російською Федерацією стосуються території Донбасу, яка перебуває під контролем ЗСУ. Про це заявив державний секретар США Марко Рубіо в інтерв’ю Fox News.
“Зараз вони буквально сперечаються за територію розміром 30-50 кілометрів та 20% Донецької області, що залишилася під контролем України”, - сказав Рубіо.
За його словами, було досягнуто певного прогресу “у питанні з чим українці можуть жити і які гарантії безпеки на майбутнє вважатимуть прийнятними».
Рубіо додав, що Білий дім прагне допомогти Києву та Москві подолати розбіжності. Для цього, Вашингтон має вести переговори з обома сторонами, але рішення про завершення бойових дій прийматимуть Київ і Москва.
«Якщо вони вирішать, що не хочуть завершувати війну, то вона триватиме й надалі, але ми продовжимо спроби покласти їй кінець», - сказав держсекретар США.
varta1.com.ua: Новини
У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
Законодавче регулювання має бути побудоване так, щоб ухилення від служби несло за собою «достатньо великі негативні наслідки»
Ушаков заявив, що компромісу щодо миру поки що не знайдено
Він уточнив, що територіальне питання залишається «найважливішим» як для РФ, так і для США
росіяни перебувають за 30 кілометрів від Запоріжжя, - НАТО
Аармія РФ рухається на південь уздовж ділянки шосе, що проходить від Покровська Донецької області до Гуляйполя Запорізької області
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі