Рубіо заявив, що Ватикан може стати майданчиком для мирних переговорів між Україною та рф
Держсекретар США Марко Рубіо заявив про готовність обговорювати роль Святого Престолу у завершенні війни
Державний секретар США Марко Рубіо підтримав ініціативу Ватикану щодо можливого проведення мирних переговорів між росією та Україною. Як повідомляє Associated Press, Рубіо позитивно відреагував на пропозицію Святого Престолу після того, як Папа Лев XIV пообіцяв докласти «всіх зусиль», щоб сприяти завершенню війни.
За словами американського посадовця, Ватикан розглядається як нейтральна й поважна платформа, де обидві сторони могли б почуватися комфортно.
«Я б не назвав його посередником, але це, безумовно, місце, куди було б комфортно звернутися обом сторонам. Тож ми будемо говорити про все це і, очевидно, завжди вдячні Ватикану за їхню готовність грати конструктивну і позитивну роль», — зазначив Рубіо.
У виданні нагадали, що заява Марко Рубіо прозвучала після того, як Папа Римський Лев XIV пообіцяв особисто докласти «усіх зусиль», щоб допомогти припинити війну.
varta1.com.ua: Новини
Атака дронами на Київщину: загинула жінка, серед поранених 4-річна дитина (ФОТО)
Прокуратура розслідує черговий воєнний злочин росії після нічного удару БпЛА по житлових районах області
Львівщина 18 травня попрощається з двома полеглими Героями (ФОТО)
Загинули Богдан Солтис та Юрій Радченко. Вічна пам’ять та шана усім полеглим Героям!
Рекордна дронова атака по Україні: де лунали вибухи
ППО знищила 88 «Шахедів», ще понад сотню імітаторів не досягли цілей
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові хлопець вдарив ножем чоловіка, який заступився за жінку (ФОТО)
Коментарі