РУБпАК 3-го батальйону - один з найефективніших підрозділів 80-ї Галицької бригади
Це великий бойовий механізм, де кожен з бійців на своєму місці. Це живий організм, який постійно росте і вдосконалюється.
РУБпАК 3-го батальйону - один з найефективніших підрозділів 80-ї Галицької бригади. Про це повідомляє Відділення комунікацій 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади ДШВ ЗСУ.
Для боротьби з російською навалою ледь не кожне "крило", FPV чи бомбер, з яким працюють десантники, вдосконалюється у невеликих лабораторіях. Інженери покращують програмне забезпечення "пташок" та їхні технічні характеристики. Стандартні боєприпаси в руках майстрів перетворюються на більш сучасне, потужне та ефективне озброєння, яке нищить укриття, техніку і живу силу противника.
Після кожного бойового завдання бійці роти аналізують результати. В залежності від ситуації на полі бою, оператори БПЛА озвучують запити та ідеї, а інженери - втілюють їх в життя.
Це великий бойовий механізм, де кожен з бійців на своєму місці. Це живий організм, який постійно росте і вдосконалюється.
Стати частиною РУБпАК 3-го десантно-штурмового батальйону 80-ї галицької бригади можеш і ти. В підрозділ потрібні інженери та пілоти з досвідом. Для тих, хто хоче вчитись з нуля, досвідчені пілоти завжди готові поділитись досвідом.
varta1.com.ua: Новини
На війні загинув молодий Герой зі Львівщини Роберт Карапата
Роберт загинув внаслідок артилерійського обстрілу під час виконання бойового завдання
У Львові відбулася акція-нагадування про загальнонаціональну хвилину мовчання
Наступна акція-нагадування відбудеться у середу, 7 травня, на вул. Городоцька 126
На Львівщині спалили військовий автомобіль (ФОТО, ВІДЕО)
На місці пожежі працювали рятувальники ДСНС, які ліквідували займання
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі