Рух України в Євросоюз є гарантією свободи для всіх українців — Зеленський
Глава держави провів нараду щодо подальших кроків держави у європейській інтеграції
Рух України в Євросоюз і трансформація всередині країни є гарантією свободи для всіх українців.
Про це заявив президент України Володимир Зеленський у традиційному вечірньому відеозверненні до українців.
Зеленський повідомив, що провів нараду щодо подальших кроків держави у європейській інтеграції.
«Для нас рух України у Євросоюз і трансформація всередині нашої країни - це те, що є одним з ключових елементів довгострокового захисту держави, гарантією свободи для всіх українців. Тому євроінтеграційний процес заслуговує не просто окремої уваги до політичних, економічних, соціальних, правових аспектів, а цілісного підходу. Рухаючись до Європи, ми посилюємо українське національне життя в цілому. Впевнений, що Україна стане повноправним членом ЄС. Принаймні зробимо все для цього», — сказав президент.
Зеленський нагадав, що сьогодні брав участь у роботі одного із найвпливовіших економічних форумів Європи — форуму «Амброзетті».
«Для України важливо зберегти й посилити італійську підтримку попри будь-які зміни політичних настроїв», — підкреслив Зеленський.
Він зазначив, що цього тижня це було вже друге звернення до суспільства Італії — після звернення до учасників і гостей Венеційського кінофестивалю.
«Ми боремося за підтримку й розуміння України в усіх країнах Європи, у всіх аудиторіях європейських суспільств. Щоразу я нагадую, що захист України — захист усієї Європи. Не тільки наш — усього демократичного світу. Саме з цього погляду варто розглядати погоджене сьогодні країнами «Великої сімки» рішення щодо обмеження ціни на російську нафту. Коли цей механізм буде реалізований, він стане вагомим елементом захисту цивілізованих країн і енергоринків від російської гібридної агресії», — підкреслив президент.
Він також зазначив про потребу в обмеженні й ціни на російський газ, при цьому висловив вдячність президенту Європейської комісії Урсулі фон дер Ляєн, яка сьогодні сказала про це.
«Давно настав час саме таких енергетичних санкційних кроків проти Росії. Санкцій, які не лише обмежать потік нафтодоларів і газоєвро в Москву, а й важливо — відновлять справедливість для всіх європейців, яких росія намагається шантажувати штучно роздутою ціною на енергетичному ринку», — наголосив Зеленський.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Зеленський назвав точну цифр втрат українських військ у війні
- В Україні хочуть штрафувати за відмову від шлюбу після заручин
- У Львівській області знищено безпілотники
- Норму про шлюб з 14 років вилучать із законопроєкту, - Стефанчук
Найчитаніше
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Суд судитиме 22-річну маму, син якої зачепився шнурівкою з хрестиком за металевий саморіз і загинув
- На Львівщині трагічно загинули троє дітей
- Власник знищеного російським ударом будинку на Львівщині розповів, як вдалося врятуватися його сім’ї
- На Львівщині знайдено мертвою дитину, яка зникла по дорозі до школи
Коментарі