Румунські прикордонники та поліція облаштували «іграшковий міст» для українських дітей-біженців
Кожна дитина може вибрати та взяти іграшку з собою
Прикордонники Румунії, спільно з поліцією на пункті пропуску «Солотвино–Сігету-Мармацієй», на мосту залишають іграшки для українських дітей-біженців, які разом з батьками виїжджають закордон, рятуючись від війни. Про це пише Poliţia de Frontieră, Sighetu Marmației.
Іграшки для дітей біженців на міст приносять як самі правоохоронці, так волонтери і мешканці прилеглих населених пунктів.
«Прості люди, прикордонники та волонтери подбали про розміщення цих іграшок на краях мосту, щоб діти, які приїжджають з України, могли отримати плюшеву іграшку. Усмішка дітей, коли вони обирають іграшки, їх радість, коли вони отримують солодощі та фрукти від прикордонників, здається, трохи полегшує біль в очах їхніх матусь», — йдеться у дописі.
Додамо, що на прикордонному пункті пропуску Сігету-Мармацієй прикордонники надають всю необхідну підтримку громадянам України, які приїжджають до країни, а також звертають увагу на дітей і їх матерів.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі