Рятувальники показали наслідки удару БПЛА по Львову і передмісті (ФОТО, ВІДЕО)

АКТУАЛЬНО Львів

Пожежу ліквідували

У новорічну ніч 2024 року ворог застосував рекордну кількість ударних БпЛА типу «Shahed». У Львові внаслідок атаки горів музей Шухевича та пошкоджений університет, де вчився Бандера. Наслідки атаки 1 січня оприлюднили у прес-службі ДСНС.

«Вранці 1 січня ворог завдав ударів безпілотниками по Львову та Дублянах.

Внаслідок падіння уламків безпілотників відбулась руйнація та займання будівель.

На місцях влучень працюють підрозділи ДСНС. Займання вже ліквідовано.

За попередніми даними жертв та постраждалих немає», - йдеться у дописі.

Фото ліквідації наслідків:

Додамо, що у Львові ворог атакував місто і область безпілотниками. Попередньо було відомо про пожежу у музеї Шухевича, що на Білогорщі та в університеті в Дублянах. 

Цієї ночі ворог поцілив у два об’єкти національної памʼяті у Львові: в університет в Дублянах, де 100 років тому вчився Степан Бандера. Символічно і цинічно. Війна за нашу історію, повідомив мер Львова Андрій Садовий

 

 

 

 

 

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових

1

На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.