Рятувальники б’ють на сполох: упродовж доби ліквідували 19 підпалів сухостою на Львівщині
За минулу добу, горіння сухої трави зафіксували у Дрогобицькому, Миколаївському, Самбірському, Сколівському, Старосамбірському, Стрийському, Турківському районах та в місті Борислав. Загалом, було зафіксовано 19 підпалів за лише одну добу. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС у Львівській області.
Так, 17 грудня, о 16:03 год., до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в місті Стебник, на вулиці Дорошенка на відкритій території. О 18:56 год. пожежу сухої трави площею 30 000 кв. м ліквідували.
Ще одна великомасштабна пожежа сухостою виникла о 18:31 год., у місті Борислав, по вулиці Дрогобицька.
«До ліквідації пожежі залучили 7 рятувальників 6-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Борислав та 3 рятувальників 36-ої державної пожежно-рятувальної м. Борислав. О 21:44 год. надзвичайники ліквідували пожежу сухої трави та чагарнику на площі 50 000 кв. м», — повідомили рятувальники.
Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається до мешканців з проханням дотримуватись заходів пожежної безпеки.
«У жодному разі не розводьте багаття поблизу будівель і не залишайте його без нагляду. Також не розпалюйте багаття в лісі — це дуже небезпечно. Не дозволяйте дітям підпалювати суху траву! Необхідно дотримуватись заходів безпеки і при палінні цигарок — не кидайте недопалки на землю. Нерідко загоряння відбуваються і з цієї причини. Пам’ятайте, що відповідно до вимог пожежної безпеки спалювання сміття та сухої трави на території і поблизу населених пунктів, заборонено», — йдеться у повідомленні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі