Садовий готовий відновити навчання у очному режимі й послабити карантин для культури
Міський голова Львова Андрій Садовий готовий відновити навчання у очному режимі й послабити карантин для культури, але за наявності певних умов.
Як пише «Варта1» про це Андрій Садовий повідомив на своїй сторінці у «Facebook».
«Ми готові відновити навчання у очному режимі, як тільки динаміка госпіталізацій стабілізується. Але правила “червоної зони”, які затвердив Кабмін, ніхто не скасовував. Тому всі заклади мають бути на 100% готовими. А це означає, що усі працівники шкіл мають бути вакциновані двома дозами вакцини. Це єдина умова, за якої ми зможемо відновити нормальний навчальний процес», — зазначив Садовий.
Він також повідомив, що пропонуватиме послабити карантин у закладах культури.
«Я пропонуватиму комісії з надзвичайних ситуацій послабити обмеження. Можемо використати закордонний досвід і на першому етапі відкрити індивідуальне відвідування галерей та музеїв за попереднім записом і при повній вакцинації. Як тільки ситуація у лікарнях стабілізується, всі заклади відкриються для відвідувачів. Але, знову ж таки, є одна ключова вимога — 100 % вакцинації», — наголосив Садовий.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі