Санінструкторка зі Львівщини за понад 250 тис. грн оформила військовому лікування
57-річна мешканка Львівщини, санітарний інструктор ЗСУ, обіцяла військовослужбовцю "посприяти" у проходженні лікування та подальшій службі на Івано-Франківщині за 266 тисяч гривень.
На Прикарпатті поліцейські викрили медичну працівницю одного з підрозділів Збройних Сил України у вимаганні та отриманні неправомірної вигоди. Про це повідомили на сайті поліції в області.
Слідчі встановили, що до корупційної схеми причетна 57-річна мешканка Львівської області, яка обіймає посаду санітарного інструктора військової частини.
Влітку 2023 року жінка пообіцяла військовослужбовцю "посприяти" у вирішенні питань, пов’язаних із проходженням лікування та подальшою службою на території Івано-Франківської області.
Вона запевнила, що має вплив на рішення посадових осіб військової частини та медичних працівників і може вирішити ці питання за грошову винагороду.
За свої "послуги" фігурантка вимагала понад чверть мільйона гривень. Невдовзі сума у 266 тисяч гривень була перерахована на її банківські рахунки.
Як з’ясувало слідство, отримані кошти жінка залишила собі, а частину передала іншим особам.
Слідчі вже повідомили фігурантці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України.
Невдовзі суд має обрати підозрюваній запобіжний захід.
Наразі досудове розслідування триває. Поліцейські працюють над встановленням інших осіб, які можуть бути причетні до цього корупційного правопорушення. Процесуальне керівництво у справі здійснює Івано-Франківська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону.
varta1.com.ua: Новини
У Рава-Руській українець намагався перевезти в багажнику контрабанду iPhone 17
У пункті пропуску «Рава-Руська» 32-річний водій намагався провезти незадекларовану партію новітніх смартфонів, сховавши їх серед особистих речей.
Підприємця зі Львова та лісничого викрили на незаконній вирубці
Наразі тривають слідчі дії, встановлюються всі особи, причетні до протиправної діяльності.
У пункті пропуску «Шегині» виявили контрабанду косметики з Південної Африки на 2 млн грн
На українсько-польському кордоні зупинили мікроавтобус із незадекларованим комерційним вантажем: елітна косметика відомого південноафриканського бренду ESSE.
Найкоментованіше
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- На Львівщині викрито злочинну групу з посадовців (ФОТО)
- У Львові зафіксовано влучання шахеда
- росія планувала завершити війну проти України розгромом, - Сирський
Найчитаніше
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
- У Львові поліцейська вдарила комунальницю (ВІДЕО)
- Синоптики оголосили штормове попередження: сьогодні й завтра у Львові густий туман, налипання снігу й ожеледиця
- У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері
Коментарі