Сапери шоковані: на Чернігівщині місцеві мешканці підв’язують овочі табличками «Небезпечно, міни!» (ФОТО/ВІДЕО)

«Заміновані помідори»

У Чернігівській області місцеві жителі у себе на городах підв’язують овочі табличками «Небезпечно, міни!». Про це розповіла пресслужба ДСНС України, оприлюднивши відповідні кадри.

У повідомленні не вказується, коли і де саме жителі втілили ініціативу, однак такий «креатив» надзвичайники не оцінили і закликали не використовувати такі таблички у господарстві.

Фото: ДСНС України

«Сапери у шоці та закликають не використовувати їх у господарстві й дотримуватися правил безпеки», - йдеться у повідомленні.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
  2. На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
  3. На Львівщині «свідок Єгови» сяде за грати через відмову від отримання бойової повістки
  4. Міністр пояснив, чому поліцейських не мобілізують на фронт
  5. На Львівщині дівчата знущалися над хлопцем з інвалідністю: поліція відкрила кримінальне провадження (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. На Львівщині викрили групу медиків, які проводили платні операції, які насправді мали бути безкоштовними
  2. У Дубаї у важкому стані знайшли 20-річну модель зі Львова, яка зникла понад тиждень тому
  3. Працівники ТЦК мобілізували водія благодійного фонду, залишивши на трасі напризволяще техніку на кілька мільйонів гривень
  4. На Курщині загинув Герой зі Львівщини, який став на захист України у січні 2025 року
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2024 року