СБУ уразила багато винищувачів окупантів у Криму
Успішна спецоперація СБУ в Саках — це черговий крок до послаблення можливостей ворога
Цієї ночі безпілотники ЦСО "А" Служби безпеки України "завітали" на військовий аеродром "Саки" в тимчасово окупованому Криму, який є ключовою авіабазою Росії для операцій в Чорному морі. Про це повідомила пресслужба СБУ у Telegram.
Внаслідок удару по території аеродрому було уражено склад авіаційного озброєння. Зазначається, що повністю знищено літак Су-30СМ, ще один – пошкоджено. Також уражено три літаки Су-24.
"Ворог поніс значні збитки. Адже тільки один літак Су-30СМ може коштувати в середньому від 35 до 50$ млн", - йдеться у повідомленні.
В спецслужбі також поінформували, що у результаті спецоперації ЦСО "А" СБУ на території аеродрому також уражено склад авіаційного озброєння.
"Успішна спецоперація СБУ в Саках — це черговий крок до послаблення можливостей ворога вести загарбницьку війну проти України. Окупанти мають памʼятати, що ніколи не почуватимуть себе в безпеці на нашій землі", - додали в СБУ.
varta1.com.ua: Новини
Львівщина попрощається з воїном Ярословом Палюшком
Ярослав служив солдатом у 81-й окремій аеромобільній бригаді, 90 батальйоні
росіяни намагалися захопити пропускний пункт «Гоптівка»
У результаті бійці 58-ї окремої мотопіхотної бригади ЗСУ ліквідували більше десяти загарбників
Кіт Келлог відвідає Україну перед 8 серпня
ПоїздкаКеллога збігається із запланованою поїздкою в Росію іншого посланника Трампа - Стіва Віткоффа
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі