СБУ викрили ворожого агента — директора одного з підприємств оборонного комплексу
Підприємство спеціалізувалося на постачанні та програмному забезпеченні безпілотників
Спецпризначенці СБУ затримали агента російської розвідки — директора одного з підприємств «оборонки» у Дніпрі, яке спеціалізується на постачанні та програмному забезпеченні безпілотників. Про це повідомляє пресслужба СБУ.
Останнє завдання зрадника від ГРУ РФ — отримати дані про українських військових у районі проведення операції Об’єднаних сил.
Наразі, щодо нього тривають слідчі дії за ч. 2 ст. 258-5, ч. 1 ст. 258-3, ч. 1 ст. 111 Кримінального кодексу.
Також додамо, що СБУ затримала цілий «підрозділ» бойовиків терористичної «ДНР».
Ці 13 окупантів стріляли по мирним мешканцям, житловим масивам і об’єктам критичної інфраструктури в Маріуполі, Краматорську, Волновасі, Сартані та Талаківці.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
- Церква, мова, віра: Зеленський повідомив, яку формулу у мирній угоді запропонувала Україна
Найчитаніше
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі