СБУ заблокувала контрабанду в Україну незареєстрованих препаратів для лікування супутніх хвороб при COVID-19 (відео)
Служба безпеки України викрила організовану злочинну групу, яка незаконно ввозила медичні препарати невідомого походження та якості, зокрема засоби, рекомендовані під час згортання крові при COVID-19. Про це повідомили сьогодні, 19 квітня у пресцентрі СБУ.
«Продукцію в Україну доправляли літаками з однієї з країн Південно-Східної Азії. Ліки транспортували та зберігали без дотримання температурних і санітарних вимог. Згідно з попередніми висновками фахівців Держлікслужби, вилучені медичні препарати можуть становити потенційну загрозу життю та здоров’ю населення», — йдеться в повідомленні.
Оперативники СБУ встановили, що ділки також поставляли в Україну медичні препарати онкологічної та репродуктивної групи. Медичні препарати зловмисники реалізовували через інтернет-мережу і низку безліцензійних аптечних закладів.
https://youtu.be/afpxu-SvTAw
Правоохоронці провели обшуки у Києві та області, вилучено:
— 4,2 тисячі упаковок, незареєстрованих в Україні медичних препаратів, на загальну суму майже 6,5 млн грн;
— 66,2 тисячі дол. США та 65 тисяч гривень готівкою;
— банківські картки, які використовувались для розрахунку за медичні препарати;
— комп’ютерну техніку та інші матеріали із доказами протиправної діяльності.
Заходи проводились Головним управлінням по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України, спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби України у м. Києві, під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури, з участю спеціалістів Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі